Partnerské společnosti

Conta-clipNářadí Intercable Spínané zdroje DELTAZ+FNerezové skříně ZANARDO

 

 


 

Conta-clip

Spojovací technika CONTA-CLIP

Německá firma Conta-Clip GmbH je významný výrobce komponentů pro elektrické a elektronické propojení. Produkty odpovídají mezinárodním standardům a jsou dostupné na celém světě. V portfoliu firmy najdete propojovací techniku CONTA-CONNECT, elektroniku CONTA-ELECTRONICS a svorky do plošných spojů CONTA-CON. Motto firmy je  „Jsme dostatečně velcí, abychom byli celosvětový hráč , jsme dostatečně malí, abychom byli flexibilní partner“.
Firma existuje více než 30 let a je velmi významným partnerem ve všech oborech průmyslu.
web: www.conta-clip.de

Přepěťové ochrany KIWAPřepěťové ochrany KIWA

KIWA spol. s r.o. je nejvýznamnější výrobce přepěťových ochran na Slovensku s dlouholetými zkušenostmi ve vývoji, výrobě, servisu a aplikačním poradenství.

Hlavní výrobní program tvoří přepěťové ochrany třídy I,II a III podle mezinárodní normy IEC 61643-1. Uvedené ochrany se používají v instalačních rozvodech napájecích sítí v nejnáročnějších oblastech. Výrobní  program zahrnuje také nově vyvinuté výrobky datových přepěťových ochran ,jejichž využití je v oblasti měření a regulaci technologických procesů  a v oblasti komunikačních a počítačových technologií.
Z celkového objemu výroby asi 90 % představuje export, z toho asi 70% na západoevropský trh. Naše výrobky přepěťové ochrany pro NN sítě mají udělené slovenské i zahraniční certifikáty.
web: www.kiwa.sk

 

Nářadí Intercable

Kabelové koncovky a nářadí Intercable


Evropská špička v oblasti kabelových koncovek a nářadí. V jeho sortimentu nalezneme vše od kabelových ok, spojek, konektorů, fastonů, niklových a nerezových ok, ostatních konektorů, vývodek až po kvalitní nářadí s osvědčenou dlouholetou tradicí výroby.

web: www.intercable-cee.com

 

 

Spínané zdroje DELTA

Skupina Delta se dlouhodobě drží na první pozici v objemu výroby spínaných napájecích zdrojů. Tradice výroby sahá až do roku 1971. V současné době zaujímá podíl více než 65 % na trhu zdrojů energie pro servery a 50 % na trhu zdrojů pro notebooky.

web: www.deltapsu.com

 

 

 

Z+FDutinky, nářadí a stroje Zoller+Fröhlich

Více než 50 let historie, zastoupení ve více než 40 zemích. Široká škála produktů pro komplexní řešení v automobilovém, zpracovatelském, jakožto i dopravním průmyslu. Hlavním oborem jsou dutinky s celosvětovým záběrem, ke kterým Z+F vyvinuly své vlastní stroje, ať už lisovací, odizolovávací, střihací či kombinované profesionální sestavy.

Vlastním vývojem obohatili svět i laserovými skenery.

Zoller & Fröhlich GmbH
 
 

 

Nerezové skříně ZANARDO

Nerezové skříně ZANARDO

Italská společnost, u níž se zaměřujeme hlavně na nerez

Zanardo S.p.A
 

 

 

Převodníky elektrických veličin DRAGO

Na základě dlouholetých zkušeností DRAGO vyvíjí a vyrábí nejaktuálnější elektronické komponenty pro automatizační techniku. Na základně speciální konstrukční koncepce dokáže firma nabízet vlastní specifická řešení i pro malá množství výrobků za výhodnou cenu.

DRAGO Automation GmbH