Partnerské společnosti

Přepěťové ochrany KIWA

KIWA spol. s r.o. je nejvýznamnější výrobce přepěťových ochran na Slovensku s dlouholetými zkušenostmi ve vývoji, výrobě, servisu a aplikačním poradenství.
Hlavním výrobní program tvoří přepěťové ochrany třídy I,II a III podle mezinárodní normy IEC 61643-1. Uvedené ochrany se používají v instalačních rozvodech napájecích sítí v nejnáročnějších oblastech. Výrobní  program zahrnuje také nově vyvinuté výrobky datových přepěťových ochran ,jejichž využití je v oblasti měření a regulaci technologických procesů  a v oblasti komunikačních a počítačových technologií.
Z celkového objemu výroby asi 90 % představuje export, z toho asi 70% na západoevropsky trh. Naše výrobky přepěťové ochrany pro NN sítě mají udělené slovenské i zahraniční certifikáty.
web: www.kiwa.sk

KIWA sk s.r.o.

Conta-clip

Spojovací technika CONTA-CLIP

Německá firma Conta-Clip GmbH je významný výrobce komponentů pro elektrické a elektronické propojení. Produkty odpovídají mezinárodním standardům a jsou dostupné na celém světě. V portfoliu firmy najdete propojovací techniku CONTA-CONNECT, elektroniku CONTA-ELECTRONICS a svorky do plošných spojů CONTA-CON. Motto firmy je  „Jsme dostatečně velcí, abychom byli celosvětový hráč , jsme dostatečně malí, abychom byli flexibilní partner“.
Firma existuje více než 30 let a je velmi významným partnerem ve všech oborech průmyslu.
web: www.conta-clip.de

CONTA-CLIP Verbindungstechnik GmbH

Spínané zdroje DELTA

Skupina Delta se dlouhodobě drží na první pozici v objemu výroby spínaných napájecích zdrojů. Tradice výroby sahá až do roku 1971. V současné době zaujímá podíl více než 65 % na trhu zdrojů energie pro servery a 50 % na trhu zdrojů pro notebooky.

web: www.deltapsu.com

Delta Electronics, Inc

Kabelové koncovky IKUMA

Kabelové koncovky a nářadí IKUMASpolečnost IKUMA je už více než 15 let uznávaným specialistou na bezolovnaté zakončení kabelů, kabelových svazků a upevňovacích systémů. V sortimentu nalezneme lisovací kabelová oka del DIN 46 235, trubková kabelová oka, izolovaná kabelová oka, spojky, fastony, kabelové pásky, smršťovací hadice a nářadí. Své místo se u zákazníků našla i díky certifikaci UL na izolovaná oka, fastony a další konektory.

IKUMA GmbH & Co. KG

Nerezové skříně ZANARDO

Nerezové skříně ZANARDO

Italská společnost, u níž se zaměřujeme hlavně na nerez

Zanardo S.p.A

Převodníky elektrických veličin DRAGO

Na základě dlouholetých zkušeností DRAGO vyvíjí a vyrábí nejaktuálnější elektronické komponenty pro automatizační techniku. Na základně speciální konstrukční koncepce dokáže firma nabízet vlastní specifická řešení i pro malá množství výrobků za výhodnou cenu.

DRAGO Automation GmbH