Partnerské společnosti

 

Conta-Clip GmbH

Německá firma Conta-Clip GmbH je významný výrobce komponentů pro elektrické a elektronické propojení. Produkty odpovídají mezinárodním standardům a jsou dostupné na celém světě. V portfoliu firmy najdete propojovací techniku CONTA-CONNECT, elektroniku CONTA-ELECTRONICS a svorky do plošných spojů CONTA-CON. Motto firmy je  "Jsme dostatečně velcí, abychom byli celosvětový hráč , jsme dostatečně malí, abychom byli flexibilní partner".
Firma existuje více než 30 let a je velmi významným partnerem ve všech oborech průmyslu.
web: www.conta-clip.de


Kiwa, spol. s r.o.

KIWA spol. s r.o. je nejvýznamnější výrobce přepěťových ochran na Slovensku s dlouholetými zkušenostmi ve vývoji, výrobě, servisu a aplikačním poradenství.
Hlavním výrobní program tvoří přepěťové ochrany třídy I,II a III podle mezinárodní normy IEC 61643-1. Uvedené ochrany se používají v instalačních rozvodech napájecích sítí v nejnáročnějších oblastech. Výrobní  program zahrnuje také nově vyvinuté výrobky datových přepěťových ochran ,jejichž využití je v oblasti měření a regulaci technologických procesů  a v oblasti komunikačních a počítačových technologií.
Z celkového objemu výroby asi 90 % představuje export, z toho asi 70% na západoevropsky trh. Naše výrobky přepěťové ochrany pro NN sítě mají udělené slovenské i zahraniční certifikáty.
web: www.kiwa.sk

Weitkowitz GmbH

Firma Weitkowitz je jedním z klíčových výrobců kabelových ok a lisovacího nářadí v Německu. Firma byla založena již roku 1918 a díky důrazu na kvalitu, množství inovací a prozákaznický přístup si vydobyla majoritní pozici na Německém trhu. V roce 2002 rozšířila firma svůj sortiment o zemnící svorky. Díky jejich extrémní kvalitě a technicke akreditaci Deustche Bahn AG se staly velice používanými. Firma své výrobky pravidelně testuje a nechává procházet zatěžovavacími zkouškami. Výrobky splnily vibrační zkoušky dle DIN EN 61373 (provozní prostředky kolejových vozidel) a specifikaci Germanisch Lloyd. Zkoušky prokázaly extrémní korozní odolnost a tím i použití v náročných mořských a jiných podmínkách. Dnes se firma prezentuje jako moderní výrobce s efektivním designem a vlastním vývojovým oddělením, konstrukčními nástroji a automatickými výrobními linkami. To jí umožňuje vyrábět rozmanité produkty i dle přání zákazníka.
web: www.weitkowitz.de

Delta Electronics, Inc.

Skupina Delta se dlouhodobě drží na první pozici v objemu výroby spínaných napájecích zdrojů. Tradice výroby sahá až do roku 1971. V současné době zaujímá podíl více než 65 % na trhu zdrojů energie pro servery a 50 % na trhu zdrojů pro notebooky.

web: www.deltapsu.com

DRAGO Messtechnik GmbH

Na základě dlouholetých zkušeností DRAGO vyvíjí a vyrábí nejaktuálnější elektronické komponenty pro automatizační techniku. Na základně speciální konstrukční koncepce dokáže firma nabízet vlastní specifická řešení i pro malá množství výrobků za výhodnou cenu.


web: www.drago-messtechnik.de


2012 © OaxiS Trade company s r.o. Všechna práva vyhrazena.