O společnosti

Tradice

Firma OaxiS Trade Company s.r.o. byla založena dvěma společníky v roce 2011. Ing. Pavel Okleštěk je původní profesí vývojář elektroniky. Dále pracoval v projekčních organizacích, kde projektoval v oboru energetiky, chemie a petrochemie. Svoje praktické zkušenosti v oblasti řídících systémů získal jako vedoucí údržby elektroniky závodu traktorů. Poslední profesní etepa je obchodní činnost ve významných zahraničních a českých firmách. Ing. Bohumír Štěrba původní profesí vývojář elektronických regulací ve společnosti ETA Hlinsko. Od roku 1992 pracoval jako obchodní zástupce, key account manager a specialista významných zahraničních výrobců z oblasti měření, regulace a průmyslové automatizace. Jejich původní profese, vývoj a výroba elektroniky, je přivedla k opětovnému zahájení této činnosti.

Partneři

Vysoce kvalitní výrobky společností TQ Group GmbH, Conta-Clip GmbH a KIWA spol. s r.o. nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích. Spolehnout se na ně můžete všude tam, kde jsou kladeny požadavky na kvalitu a spolehlivost výrobku. Firma TQ-Group GmbH zajišťuje komlexní servis pro svět elektroniky. Německá firma Conta-Clip GmbH je významný výrobce komponentů pro elektrické a elektronické propojení. Produkty odpovídají mezinárodním standardům a jsou dostupné na celém světě. KIWA spol. s r.o. je nejvýznamnější výrobce přepěťových ochran na Slovensku s dlouholetými zkušenostmi ve vývoji, výrobě, servisu a aplikačním poradenství.

Zákazníci


Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Maximálně se snažíme nájít vždy vhodná řešení pro našeho zákazníka. 

Kvalita

Naší snahou je poskytovat našim zákazníkům trvale služby a produkty nejvyšší kvality za přijatelných podmínek, které jim umožní maximální konkurenceschopnost. Jsme podporováni nejlepšími firmami v oboru. Oba zakládající členové se téměř 20 let věnují obchodní činnosti, kde zúročují své zkušenosti z předchozí praxe. Motem firmy je nejen prodávat, ale i velmi profesionálně poskytovat technickou pomoc a poradenství.
Napište nám:
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Zpráva:
 
 

2012 © OaxiS Trade company s r.o. Všechna práva vyhrazena.